Llistat de regidors y regidores fins 2015

 La llista està ordenada pel primer cognom. El número de la columna legislatura fa referència a la legislatura en que cadascú ocupà el càrrec. 

 

NOMS LEGISLATURA

Enrique Albelda Moya AP

2

Eugenio Alberola Damiá PSOE

4-6

Mari Carmen Aparici Barrera PSOE

1

Juan Francisco Arce Dasí PCE

1

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

4-5-6-7-8

Antonio Benavent Rubio PSOE

1

José Javier Benavent Paniego Ind

1

Pascual Benavent Hernandis Ind

1

Hilario Bisbal Gascó PSOE

2

Jaime Vicente Bonora Fuster PSOE

2-3

Jose Ignacio Bosch Climent

9

Vicente Caballero Soler PSOE

3

Angel Cabezuelo Cebolla EU

4-6

Estefanía Candel Lluch EU

7-8

Inma Castells Villalba EU

9

Pau Chulià Bru

9

Juliana Chumillas Lacalle PSOE

4-5-6-7

Inés Domínguez Chuliá

9

Mercé Escrivá Fuster EU

9

José Luís Escrivá Ventura PSOE

1-2-3

José Sospedra Pérez PCE

1

Carlos Damián Fuentes Fos PSOE

7

Vicente Galán Boquera UV

3-6

Francisco García Gómez UV

6-7

Juan Miguel García Tristante

8-9

Andrés Gascó Torres Unio Benicull

2

Juan Bernardo Gay Gay PSOE

2

Salvador Giner Cabrera PSOE

3

Vicente Giner Magraner UV

4-5

Juan Bautista Hidalgo Gausach PSOE

1

Juan Vicente Hidalgo Gay PSOE

3

María José Lahoz Sinisterra

7-8

Juan Carlos Lliso Forés PSOE

7

Carmen Llombart Comes EU

3-4-5-6-7-8

José Daniel Martí Artal PSOE

2-4-5-6-7-8

Eduardo Maseres Cabrera UV

4-5

Mario Castany Masiá PSOE

7-8-9

Luís Montagud Bellod PP

5

Jaime Montaner Gadea Unió Benicull

2

Oscar Moragues Rubio EU

 

Dolores Moreno Ull EU

9

Antonio Muñoz Vila PSOE

4-5-6

Juan José Nadal Talens PP

3

Vicente Navarro Clari PC-PCPV

1-2

Carolina Navarro Torres EU

6

Oscar Navarro Torres EU

8-9

Vicent Navarro Torres EU

3-4-5-7

Juan Antonio Nogueroles Garcia EU

6-7-8-9

Juan Orts Sanchis PSOE

2

Bernardo José Peris Boquera PP

6-7

Sebastián Perpiñá Peris PSOE

7-8

Ramón Radal Marco PC-PCPV

2

Juan Rodríguez March PC-PCPV

1-2

María Carmen Roselló Ortells

9

Benardo Sales Romero  PSOE

1

Fernando Sánchez Jiménez UV

3

Juan Vicente Santos Cerveró EU

4-5

Antonio Serrano Machí EU

3-4-5

Ramón Sifre Caballero

1-7

Juan Carlos Talens Chaques PSOE

2

 

 

Formulari de cerca

Dl Dm Dc Dj Dv Ds Dg
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30