Corporacions Municipals anteriors
 

CORPORACIONS MUNICIPALS ENTRE 1979 I 2015

 

 Es possible consultar la llista completa de regidors/es i vore en quina legislatura estigueren a l'Ajuntament pulsant ACÍ

 

PRIMERA LEGISLATURA

Des de 19 abril 1979 fins 24 de març de 1983

 

 

 

 

ALCALDE     

José Luís Escrivá Ventura PSOE

 

REGIDORS

Vicente Navarro Clari PC_PCPV

 

 

Antonio Benavent Rubio PSOE

 

 

Mari Carmen Aparici Barrera PSOE

fins 5-12-1980

 

José Javier Benavent Paniego Ind

 

 

Juan Bautista Hidalgo Gausach PSOE

 

 

Juan Rodríguez March PCE

 

 

José Sospedra Pérez PCE

 

 

Ramón Sifre Caballero Ind

 

 

Pascual Benavent Hernandis Ind

 

 

Juan Francisco Arce PCE

 

 

Benardo Sales Romero  PSOE

Desde 5-12-1980

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEGONA LEGISLATURA

Des de 23 maig 1983 fins 27 juny 1987

 

 

 

 

 

ALCALDE

José Luís Escrivà Ventura PSOE

 

REGIDORS

Vicente Navarro Clari PC-PCPV

 

 

Jaime Montaner Gadea Unió Benicull

 

 

Enrique Albelda Moya AP

 

 

Hilario Bisbal Gascó PSOE

 

 

Juan Bernardo Gay Gay PSOE

Fins 25-4-1985

 

Jaime Vicente Bonora Fuster PSOE

Fins 24 –11-1983

 

Juan Orts Sanchis PSOE

 

 

Juan Rodríguez March PC-PCPV

 

 

Andrés Gascó Torres Unio Benicull

 

 

Ramón Radal Marco PC-PCPV

 

 

José Daniel Martí Artal PSOE

Des de 29-12-1983

 

Juan Carlos Talens Chaques PSOE

Des de 30-5-1985

 

 

TERCERA LEGISLATURA

Des de 20 juliol 1987 fins 12 de juny de 1991

 

ALCALDE

José Luís Escrivá Ventura PSOE

 

REGIDORS

Salvador Giner Cabrera PSOE

 

 

Jaime Vicente Bonora Fuster PSOE

 

 

Juan Vicente Hidalgo Gay PSOE

 

 

Vicente Caballero Soler PSOE

 

 

Vicente Emilio Navarro Torres IU-UPV

 

 

Antonio Serrano Machí IU-UPV

 

 

Carmen Llombart Comes IU-UPV

 

 

Vicente Galán Boquera UV

 

 

Fernando Sánchez Jiménez UV

 

 

Juan José Nadal Talens PP

 

 

 

QUARTA LEGISLATURA

Des de 15 juny 1991 fins 17 juny 1995

 

ALCALDE

Vicente Emilio Navarro Torres EU

 

REGIDORS

Antonio Serrano Machí EU

 

 

Carmen Llombart Comes EU

 

 

Angel Cabezuelo Cebolla EU

Fins 27-02-1992

 

José Daniel Martí Artal PSOE

 

 

Eugenio Alberola Damià PSOE

 

 

Antonio Muñoz Vila PSOE

 

 

Juliana Chumillas Lacalle PSOE

 

 

Vicente Giner Magraner UV

 

 

Eduardo Maseres Cabrera UV

 

 

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

 

 

Juan Vicente Santos Cerveró EU

Des de 7-5-1992

 

 

CINQUENA LEGISLATURA

Des de 17 juny 1995 fins 30 juny 1999

 

 

 

 

ALCALDE

Vicente Emilio Navarro Torres EU

Fins 29 octubre 1996

 

Carmen Llombart Comes

Des de 29 octubre 1996

REGIDORS

Carmen Llombart Comes EU

 

 

Vicente Emilio Navarro Torres

Des de 29 octubre 1996

 

Juan Vicente Santos Cerveró EU

 

 

Antonio Serrano Machí EU

 

 

José Daniel Martí Artal PSOE

 

 

Antonio Muñoz Vila PSOE

 

 

Juliana Chumillas Lacalle PSOE

 

 

Luís Montagud Bellod PP

 

 

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

 

 

Vicente Giner Magraner UV

 

 

Eduardo Maseres Cabrera UV

 

 

 

SISENA LEGISLATURA

Des de 3 juliol 1999 Fins 11 juny 2003

 

 

 

 

ALCALDE

José Daniel Martí Artal PSOE

 

REGIDORS

Antonio Muñoz Vila PSOE

GM des de 31-1-2002

 

Juliana Chumillas Lacalle PSOE

 

 

Eugenio Alberola Damiá PSOE

Fins 30 mayo 2001

 

Carmen Llombart Comes EU

 

 

Carolina Navarro Torres EU

Fins 31-1-2002

 

Juan Antonio Nogueroles Garcia EU

 

 

Vicente Galán Boquera UV

 

 

Francisco García Gómez UV

Del PP Des de 31-1-2002

 

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

 

 

Bernardo José Peris Boquera PP

 

 

Angel Cabezuelo Cebolla EU

Des del 28-2-2002

 

Jaime Vicente Bonora Fuster

Des del 31 mayo 2001

 

 

SETENA LEGISLATURA

Des de 14 juny 2003 fins 16 juny 2007

 

ALCALDE

José Daniel Martí Artal PSOE

 

REGIDORS

Juliana Chumillas Lacalle PSOE

Fins 4-5-2006

 

Carlos Damián Fuentes Fos PSOE

 

 

Mario Castany Masiá PSOE

 

 

Juan Carlos Lliso Forés PSOE

Fins 4-9-2003

 

Carmen Llombart Comes EU

Fins 28 –7-2005

 

Estefanía Candel Lluch EU

 

 

Juan Antonio Nogueroles Garcia EU

 

 

Ramón Sifre Caballero UV

 

 

Francisco García Gómez UV

Fins 25-6-2003

 

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

 

 

Bernardo José Peris Boquera PP

Des de 24-7-2003

 

Sebastián Perpiñá Peris PSOE

Des de 25-9-2003

 

Oscar Navarro Torres EU

Des de 28-7-2005

 

María José Lahoz Sinisterra

Des de 4-5-2006

 

 

VUITENA LEGISLATURA

Des de 16 juny 2007 fins juny 2011

 

 

 

 

ALCALDE

Vicent Navarro Torres - EU

 

REGIDORS

Carmen Llombart Comes EU

 

 

Estefanía Candel Lluch EU

 

 

Juan Antonio Nogueroles Garcia EU

 

 

Oscar Navarro Torres EU

 

 

José Daniel Martí Artal

 

 

Mario Castany Masiá PSOE

 

 

Sebastián Perpiñá Peris PSOE

 

 

Marí Jose´ Lahoz Sinisterra

 

 

Ricardo Vicente Artal Bonora PP

 

 

Juan García Tristante

 

 

 


NOVENA LEGISLATURA

Des juny 2011 fins juny 2015

 

ALCALDE

Oscar Navarro Torres - EU

 

REGIDORS

Dolores Moreno Ull – EU

 

 

Joan Nogueroles García – EU

 

 

Mercé Escrivá Fuster – EU

 

 

Oscar Moragues Rubio – EU

 

 

Inma Castells Villalba – EU

 

 

Pau Chulia Bru – EU

 

 

Juan Miguel García Tristante – PP

 

 

María Carmen Roselló Ortells – PP

 

 

Mario Castany Masiá, PSOE

fins desembre 2012

 

Inés Domínguez Chuliá PSOE

 

 

José Ignacio Bosch Climent PSOE

desde desembre 2012

 

Formulario de búsqueda

Lu Ma Mi Ju Vi Do
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31